Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumPaździernik 20 2017
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie

Gorgany
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Karpaty Wschodnie > Wyprawy

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Karpaty Wschodnie | Wyprawy
Autor Kińczyk Bukowski
wader
Użytkownik

Data rejestracji: 10.01.15
Dodane dnia 05-08-2017 08:28
Witam
Jak wygląda sprawa wejścia na Ki
ńczyk Bukowski od strony ukraińskiej? Jest możliwość wejścia w dwie osoby czy tylko grupy zorganizowane? Podobno jakieś pozwolenia trzeba? Gdzie? Co i jak?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kińczyk Bukowski
wajheczka
Użytkownik

Data rejestracji: 19.02.13
Dodane dnia 12-08-2017 21:02
Byłem w 13r z PTTK Sanok na kinczyku od strony ukraińskiej. Wyjście było z Verkhovyna Bystra tam jest strażnica. PTTK tak załatwiał wejście ze nawiązał kontakt z organizacja coś jak odpowiednik na Ukrainie PTTK w Lwowie i było to coś na zasadzie ze ci w Lwowie organizują ta wycieczkę. Pojechaliśmy na strażnice dostaliśmy opiekuna w postaci 1 osoba straż graniczna - 1 osoba strażnik parku i na granice. Z informacji jakie wtedy dostałem od przewodnika to były takie ze strażnica nie wydaje pozwolenia na kinczyk ( takie jest wymagane ) bo nie chce im się bawić w wypisywanie papierów . Czy coś się zmieniło do teraz to nie wiem ale do dnia dzisiejszego nie widziałem żeby była jakaś wycieczka na kińczyk organizowana z PTTK.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum: