Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumListopad 21 2017
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie

Bieszczady Wschodnie
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Karpaty Wschodnie > Wyprawy

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Karpaty Wschodnie | Wyprawy
Autor Droga z Ławocznego na przełęcz
buba
Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.09
Dodane dnia 05-07-2017 09:17
Ja w sprawie drog widmo smiley

Moze ktos wie- czy droga z Ławocznego przez przelecz Prislip do Werchnaczki istnieje? przynajmniej jakas wyrazna sciezka? Bo zarowno radzieckie sztabowki jak i mapa Ruthenus "Bieszczady Wschodnie" pokazują droge wrecz jezdną gruntową a na googlemaps nie widze tam drogi... To jest czy nie ma?

Wiem ze z mapami roznie bywa- np. na wszystkich jest droga zólta (!) Senecziw- Werchna Rozanka a to juz wiem ze tam nic nie ma nawet sciezynki...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Droga z Ławocznego na przełęcz
andkoz
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.10
Dodane dnia 05-07-2017 11:20
Jeśli używasz Google Maps, to wybierz opcję podglądu satelitarnego. A najlepiej to uruchom aplikację Google Earth, to wtedy oprócz obrazu tego terenu możesz obejrzeć sobie zdjęcia i sama się przekonasz, czy jest tam droga, która spełnia Twoje oczekiwania.
buba
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2017 13:56
No wlasnie na podgladzie satelitarnym tam jakos nie bardzo widac droge- stad zaczelam sie zastanawiac, mimo ze na wszystkich mapach papierowych jest... Zdjec z tego rejonu nie ma...
andkoz
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.10
Dodane dnia 05-07-2017 17:02
Widać widaćr30; Zresztą zależy co rozumiesz przez słowo droga. Jeśli zamierzasz pokonać trasę np. Lexusem, to raczej będzie ciężko. Proponuję jeszcze raz obejrzeć zdjęcia w Google Earth.
buba
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2017 21:45
andkoz napisał/a:
Widać widaćr30; Zresztą zależy co rozumiesz przez słowo droga. Jeśli zamierzasz pokonać trasę np. Lexusem, to raczej będzie ciężko. Proponuję jeszcze raz obejrzeć zdjęcia w Google Earth.

Ciesza mnie twe slowa! Zatem obejrze jeszcze raz! Dzieki smiley

Edytowane przez buba dnia 05-07-2017 21:46
Skocz do Forum: